Intro

Meble drewniane

Wykonane meble są prezentowane w dziale „Galeria Mebli Drewnianych”. W galeriach tematycznych znajdują się oryginalne, pełne aranżacje umeblowania zaprojektowane jako całość pomieszczenia. Z kolei meble pojedyncze, zaprojektowane i wykonane na zamówienie dla osób aranżujących i urządzających swoje mieszkania i domy, znajdują się w galerii „Inne meble”.

Najnowsze realizacje 

„Najnowsze realizacje” obejmuje ciekawsze, ostatnio zaprojektowane i zrealizowane, oryginalne meble drewniane, meble designerskie, meble dębowe, autorskie meble na wymiar i inne.

Projekty

W galerii „Projekty” są zgromadzone przykładowe projekty, rysunki projektowe pojedynczych mebli, a także projekty wnętrz, ich umeblowania i aranżacje pomieszczeń. Dostępne są również projekty mebli drewnianych na wymiar i mebli unikatowych oraz oryginalne, autorskie projekty na indywidualne zamówienie.

Kuchnie i jadalnie

Galeria „Meble kuchenne i do jadalni” zawiera zdjęcia drewnianych mebli kuchennych, takich jak szafki kuchenne, drewniane dębowe kredensy kuchenne, pełne zabudowy kuchni, witryny. Polecamy również drewniane meble do jadalni, takie jak stoły drewniane, stoły dębowe, krzesła drewniane, krzesła tapicerowane, ławy z drewna, meble jesionowe czy drewniane ścianki działowe, które oddzielają część kuchenną od części dziennej, reprezentacyjnej domu, zdobione np. elementami ze szkła fusing.

Do pokoju dziennego, salonu

„Meble do pokoju dziennego, salonu” to galeria zawierająca drewniane meble, jak dębowe komody drewniane, stoliki drewniane, ławy dębowe, drewniane stoły rozkładane, stoły dębowe i jesionowe, tapicerowane sofy czy szezlongi z drewna, a także drewniane stoliki pod telewizor bądź inny sprzęt RTV. Znajdziesz tu również drewniane szafy, dębowe regały, unikatowe meblościanki z drewna jesionowego czy meble dębowe z artystycznymi witrażami.

Do sypialni, łóżka

W niniejszej kategorii znajdziesz drewniane, artystyczne meble, łóżka drewniane, łóżka dębowe, unikatowe komody drewniane, nietypowe meble do siedzenia, fotele tapicerowane, oczywiście wykonane z drewna. W galerii  „Meble do sypialni, łóżka” dostępne są natomiast dębowe szafy, ręcznie malowane lub rzeźbione ręcznie drewniane toaletki, meble dębowe, meble designerskie, małe stoliki, drewniane półki wiszące, drewniane szafki, stoliki nocne.

 

Inne meble

Galeria „Inne meble” zawiera oryginalne, nietypowe i unikatowe meble z drewna, zaprojektowane dla osób, które indywidualnie aranżują swoje mieszkania. Kategoria obejmuje też meble artystyczne, komody z drewna, stoły drewniane, ławy drewniane, stoliki RTV, stoliki pod telewizor, regały drewniane, witryny drewniane, artystyczne obudowy kominków. Znajdują się tu również aranżacje pomieszczeń, które nie mieszczą się w innych galeriach, jak drewniane meble do łazienki, a także drewniane meble do przedpokoju, czyli szafy drewniane ozdobione artystycznymi elementami ze szkła fusing, wieszaki, artystyczne meble z drewna, ręcznie rzeźbione ramy luster, drzwi artystyczne do przedpokoju, drewniane szafki na buty i do siedzenia.

Meble gabinetowe, biurka

Unikatowo rozwiązane meble gabinetowe oraz aranżacje gabinetów i małych biur są zamieszczone w galerii „Meble gabinetowe, biurka”. Znajdują się tu zarówno dębowe biurka drewniane, często nietypowo, unikatowo rozwiązane pod kątem potrzeb użytkowników, jak i szafki, szafy drewniane na dokumenty, witryny dębowe, drewniane regały biblioteczne, dębowe fotele tapicerowane skórą naturalną, komody drewniane dębowe, często ręcznie rzeźbione, artystyczny drewniany szezlong tapicerowany czy inne meble do wypoczynku. Można tu również obejrzeć ciekawe, oryginalne i unikalne rozwiązania gabinetów na poddaszu, jak np. „Pracownia grafika”.

Schody i barierki

W galerii „Schody, barierki” zostały zgromadzone różne rozwiązania schodów drewnianych, od zwykłych policzkowych z prostym biegiem, poprzez schody drewniane zabiegowe, aż po schody dębowe kręcone. Są tu również odpowiednio dopasowane do schodów i ich typu barierki drewniane, często unikatowe i nierzadko artystyczne, zawsze wygodne w użytkowaniu. Na kilku zdjęciach widać wyjątkowe, artystyczne barierki balkonów z drewna dębowego, wzorowane na kwiatach dzwonka karpackiego. Znajdują się tu przykłady rzemiosła artystycznego, stolarstwa artystycznego, stolarstwa meblowego.