Meble wypoczynkowe

Prezentujemy ręcznie wykonane, unikatowe meble drewniane do pokoju wypoczynkowego. Nieużywaną piwnicę ziemną przystosowaliśmy do celów wypoczynkowych. Ściany zostały obłożone kamieniem, sufit i meble wykonane są z drewnadrewniane łóżko

Prezentujemy ręcznie wykonane, unikatowe meble drewniane do pokoju wypoczynkowego. Nieużywaną piwnicę ziemną przystosowaliśmy do celów wypoczynkowych. Ściany zostały obłożone kamieniem, sufit i meble wykonane są z drewna – sufit z drewna iglastego, a meble z dębowego. W dębowych meblach połączyliśmy drewno z matowym szkłem i tapicerką ze skóry naturalnej. Zastosowaliśmy dwa rodzaje oświetlenia: światło diod LED dla podkreślenia faktury kamienia i zaakcentowania unikatowych kształtów mebli oraz unikatowe, montowane na suficie lampy z drewna i matowego szkła, które obficie oświetlają całe pomieszczenie. Wszystkie elementy drewniane – zarówno meble, jak i sufit – są wykończone olejem duńskim, który świetnie zabezpiecza przed negatywnym wpływem wilgoci. Całość została zaprojektowana i wykonana na indywidualne zamówienie, na wymiar.
Więcej zdjęć w galerii Do pokoju dziennego, salonu

Ostatnie wpisy

 • Drewniana brama

  Drewniana brama

  Ręcznie wykonane, drewniana brama i furtka, domykają przestrzeń pięknej widokowej działki w Beskidzie, zabudowanej stylowym domem z drewnianego bala. Wypełnieniem, zarówno skrzydeł bramy jak i …Read More »
 • Kuchnia śliwkowa

  Kuchnia śliwkowa

  Prezentuję kuchenne meble drewniane. Meble wykonane z drewna dębowego, barwionego na kolor śliwkowy. Powtórzyliśmy wzór sprzed kilku lat, zmianą jest zastosowanie blatu kamiennego zamiast drewnianego. …Read More »
 • Meble drewniane do salonu

  Meble drewniane do salonu

  Organiczne meble drewniane do pokoju dziennego, salonu. Meble wykonane na wymiar, ręcznie, z drewna dębowego. W części wypoczynkowej znajdują się: regał na książki, szafka rtv …Read More »
 • Dębowe łóżko i barierka

  Dębowe łóżko i barierka

  Drewniane łóżko i dębowa barierka nad schodami. Meble wykonane na indywidualne zamówienie, na wymiar, w podobnej stylistyce. Łóżko z drewna dębowegoRead More »
 • Wiosenne meble do sypialni

  Wiosenne meble do sypialni

  Mrozy trzymają, więc dla ocieplenia powstały wiosenne meble do sypialni dla nastolatki, z elementem ozdobnym – kwiatem słonecznika. Do ich wykonania posłużyło drewno czereśni. Jest …Read More »
 • Kuchnia z winogronami

  Kuchnia z winogronami

  Kuchnia z winogronami – powtórka wzoru sprzed dziesięciu lat z małymi zmianami. Zamiast szkła fusing pojawiają się witraże w szafkach górnych oraz elementy rzeźbione i …Read More »
 • Sypialnia nastolatki

  Sypialnia nastolatki

  Komplet organicznych mebli drewnianych do pokoju, sypialni nastolatki. Pokój podzielono na część sypialną i część do pracy, nauki. W części sypialnej znajdują się łóżko drewniane, …Read More »
 • Akacjowy pokój dzienny

  Akacjowy pokój dzienny

  Wykonane z drewna akacji meble artystyczne do pokoju dziennego, salonu. W skład zestawu wchodzą: witryna drewniana z barkiem, stolik RTV z szufladami na płyty CD …Read More »
 • Meble drewniane do sypialni

  Meble drewniane do sypialni

  Prezentuję wykonane na indywidualne zamówienie, nowe, unikatowe meble drewniane do sypialni....Read More »
 • Sypialnia słoneczniki

  Sypialnia słoneczniki

  Przedstawiam meble drewniane do sypialni dziecięcej. Jest to unikatowy komplet mebli z drewna czereśniowego, składajacy się z łóżka jednoosobowego i komody z elementami użytkowo - …Read More »
 • Jesionowe meble do salonu

  Jesionowe meble do salonu

  Meble drewniane, które państwu prezentuję, zostały zaprojektowane i wykonane na indywidualne zamówienie. Jest to wykonana z barwionego drewna jesionowego, zabudowa aneksu w salonie. Fronty mebla, inspirowane plątaniną gałęzi drzew, …Read More »
 • Brzeziniak

  Brzeziniak

  Do kolekcji mebli drewnianych „Brzeziniak” dołączyły unikatowe schody z zabudową przestrzeni pod nimi. Są to schody zabiegowe, policzkowe, wykonane z drewna dębowego, tradycyjnymi technikami stolarskimi. Poręcz poprowadzona jest po …Read More »
Scroll Up