Jesionowe meble do salonu

02 meble z drewna unikatowe

MMeble drewniane do salonu zostały zaprojektowane na indywidualne zamówienie. Jest to wykonana z barwionego drewna jesionowego zabudowa aneksu. Fronty mebla są inspirowane plątaniną gałęzi drzew, tworząc pofałdowany, przestrzenny, jednolicie drewniany wzór, bez widocznych zawiasów czy metalowych uchwytów. Wzór z drzwi przenosi się na front i krawędzie blatów

meble jesionowe drewniane do salonu

Meble drewniane do salonu zostały zaprojektowane na indywidualne zamówienie. Jest to wykonana z barwionego drewna jesionowego zabudowa aneksu. Fronty mebla są inspirowane plątaniną gałęzi drzew, tworząc pofałdowany, przestrzenny, jednolicie drewniany wzór, bez widocznych zawiasów czy metalowych uchwytów. Wzór z drzwi przenosi się na front i krawędzie blatów, szuflad i szafek górnych. W dolnej części znajdują się szafki z półkami i szafka z wysuwanymi jak szuflady uchwytami do przechowywania wina. W części lewej, podwyższonej, widać zaś trzy szuflady. Szafki górne, które stoją na blacie, mają szklane drzwi z naklejanymi elementami ozdobnymi jako dopełnieniem wzoru z szafek dolnych. Blaty zostały wyklejone z kawałków drewna z widocznym przekrojem poprzecznym, a także na odciętym pniu drzewa.

meble drewniane unikatowe jesionowemeble drewniane unikatowe do pokoju dziennego

Więcej zdjęć w galerii “do pokoju dziennego i salonu”.

Ostatnie wpisy

 • Drewniana brama

  Drewniana brama

  Ręcznie wykonane, drewniana brama i furtka, domykają przestrzeń pięknej widokowej działki w Beskidzie, zabudowanej stylowym domem z drewnianego bala. Wypełnieniem, zarówno skrzydeł bramy jak i …Read More »
 • Kuchnia śliwkowa

  Kuchnia śliwkowa

  Prezentuję kuchenne meble drewniane. Meble wykonane z drewna dębowego, barwionego na kolor śliwkowy. Powtórzyliśmy wzór sprzed kilku lat, zmianą jest zastosowanie blatu kamiennego zamiast drewnianego. …Read More »
 • Meble drewniane do salonu

  Meble drewniane do salonu

  Organiczne meble drewniane do pokoju dziennego, salonu. Meble wykonane na wymiar, ręcznie, z drewna dębowego. W części wypoczynkowej znajdują się: regał na książki, szafka rtv …Read More »
 • Meble wypoczynkowe

  Meble wypoczynkowe

  Prezentujemy ręcznie wykonane, unikatowe meble drewniane do pokoju wypoczynkowego. Nieużywaną piwnicę ziemną przystosowaliśmy do celów wypoczynkowych. Ściany zostały obłożone kamieniem, sufit i meble wykonane są …Read More »
 • Dębowe łóżko i barierka

  Dębowe łóżko i barierka

  Drewniane łóżko i dębowa barierka nad schodami. Meble wykonane na indywidualne zamówienie, na wymiar, w podobnej stylistyce. Łóżko z drewna dębowegoRead More »
 • Wiosenne meble do sypialni

  Wiosenne meble do sypialni

  Mrozy trzymają, więc dla ocieplenia powstały wiosenne meble do sypialni dla nastolatki, z elementem ozdobnym – kwiatem słonecznika. Do ich wykonania posłużyło drewno czereśni. Jest …Read More »
 • Kuchnia z winogronami

  Kuchnia z winogronami

  Kuchnia z winogronami – powtórka wzoru sprzed dziesięciu lat z małymi zmianami. Zamiast szkła fusing pojawiają się witraże w szafkach górnych oraz elementy rzeźbione i …Read More »
 • Sypialnia nastolatki

  Sypialnia nastolatki

  Komplet organicznych mebli drewnianych do pokoju, sypialni nastolatki. Pokój podzielono na część sypialną i część do pracy, nauki. W części sypialnej znajdują się łóżko drewniane, …Read More »
 • Akacjowy pokój dzienny

  Akacjowy pokój dzienny

  Wykonane z drewna akacji meble artystyczne do pokoju dziennego, salonu. W skład zestawu wchodzą: witryna drewniana z barkiem, stolik RTV z szufladami na płyty CD …Read More »
 • Meble drewniane do sypialni

  Meble drewniane do sypialni

  Prezentuję wykonane na indywidualne zamówienie, nowe, unikatowe meble drewniane do sypialni....Read More »
 • Sypialnia słoneczniki

  Sypialnia słoneczniki

  Przedstawiam meble drewniane do sypialni dziecięcej. Jest to unikatowy komplet mebli z drewna czereśniowego, składajacy się z łóżka jednoosobowego i komody z elementami użytkowo - …Read More »
 • Brzeziniak

  Brzeziniak

  Do kolekcji mebli drewnianych „Brzeziniak” dołączyły unikatowe schody z zabudową przestrzeni pod nimi. Są to schody zabiegowe, policzkowe, wykonane z drewna dębowego, tradycyjnymi technikami stolarskimi. Poręcz poprowadzona jest po …Read More »
Scroll Up